Zacznij tutaj

Witaj!

Miło Cię widzieć…

…jeżeli tutaj jesteś to znaczy, że interesujesz się swoją przyszłością i chcesz mieć realny wpływ na to kim będziesz. A ja uwielbiam ludzi, którzy nie przesypiają życia! Są otwarci, ciekawi i patrzą na świat z szerszej perspektywy.

Zainteresowałeś się moją stroną, zatem nauka i rozwój są prawdopodobnie jednymi z ważniejszych wartości w Twoim życiu. Jeśli się ze mną zgadzasz to mamy ze sobą wiele wspólnego.

Treści, które tutaj publikuję są skierowane do osób właśnie takich jak Ty. Pisząc je dla Ciebie opieram się zarówno na własnej wiedzy jak i wiedzy ekspertów oraz na wynikach badań, które sama przeprowadzam, a także tych publikowanych na świecie.

Być może jeszcze nie wiesz jaka będzie Twoja pierwsza praca, ani jak potoczą się Twoje dalsze losy zawodowe. Nie martw się. W obecnych czasach masz to szczęście, że możesz dokonywać wyborów, uczyć się, próbować, praktykować. Swoje zainteresowania zamieniać w pasje i rozwijać je jako pracę zawodową. TYLKO OD CIEBIE zależy co z tym zrobisz! Pierwszy krok masz już za sobą. Jesteś tutaj. Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz – wiedzę, narzędzia, pomoc ekspertów.

Kim jestem?

Nazywam się Anna Stanclik. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu – jednym z najpiękniejszych miast jakie znam. Z wykształcenia jestem doktorem nauk technicznych, ale poza pracą naukową dużą część swojego życia poświęcam na zgłębianie wiedzy z zakresu:

nowych trendów w dziedzinie poszukiwania i identyfikacji talentów,

zarządzania zespołem wielopokoleniowym,

rekrutacji oraz planowania ścieżki kariery młodych pracowników na rynku pracy.

Moją życiową misją jest pomaganie studentom, absolwentom oraz pracodawcom w znalezieniu nici porozumienia i osiąganiu obopólnej satysfakcji wynikającej z ich wzajemnej współpracy. To oczywiście nie byłoby możliwe bez ich osobistego zaangażowania w ten proces. Jestem zwolennikiem praktycznych rozwiązań. Nie lubię marnotrawstwa, dlatego stawiam na wysoką jakość i efektywność swoich działań. Tego samego uczę swoich podopiecznych.

Nieustannie się rozwijam. Myślę, że poniekąd jest to specyfika mojego zawodu. Ale ja to po prostu kocham, a rozwój jest moją pasją. Rutyna na dłuższą metę mnie męczy. Lubię kiedy coś się dzieje Moje motto: Patrz szerzej, słuchaj uważniej, rób więcej! Drugą ważną zasadą, którą kieruję się w życiu jest myślenie poza systemem.

Więcej o mnie i o portalu możesz przeczytać tutaj.

Nasi partnerzy

 

For You

17091318_419880031679687_2021010962_o

sukces-logo

 

Bądźmy w kontakcie

Zapraszam Cię również na fanpage Lean Studying. Znajdziesz tam informacje o nowych tekstach na blogu, zobaczysz moją pracę od kuchni. Na fanpage pojawiają się również zapowiedzi nowych projektów oraz odbywają dyskusje na ważne dla Ciebie tematy związane z wyborem ścieżki kariery, studiami, rynkiem pracy itd.