Agnieszka Bojda

Business Development Manager
Business Coach

Przedsiębiorca, trener, headhunter i konsultantka. Ukończyła studia magisterskie z zarządzania oraz socjologii. Jest dyplomowanym trenerem biznesu. Pomaga ludziom i firmom osiągnąć satysfakcję z pracy poprzez dostarczanie im najlepszych ofert pracy oraz idealnych pracowników. Pracuje m.in. z zarządami firm, średnią i wyższą kadrą menedżerską oraz przedsiębiorcami, a także z tymi, którzy chcą dokonać w swoim życiu zmian zawodowych. Rekrutuje, prowadzi warsztaty i szkolenia, wykłada na uczelniach wyższych, udziela konsultacji. Kieruje się odpowiedzialnością, rozwojem, skutecznością, zaangażowaniem i szybkością w działaniu. Od ponad 11 lat pasjonuje się rozwojem ludzi i sprzedażą.

Dlaczego warto ze mną pracować? Ponieważ działam szybko, sprawnie i skutecznie. Moje motto to „Każdy wielki rezultat, każde zwycięstwo i sukces jest konsekwencją działania pełnego pasji, energii, zaangażowania, motywacji i pozytywnego nastawienia”. Dlatego dzielę się zdobytym doświadczeniem, wspieram i motywuję. Jako Trenera Biznesu można mnie spotkać na wielu szkoleniach z zakresu rozwoju osobistego. Prywatnie jestem miłośniczką tańca, sportów zimowych i Formuły 1.

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!