Anna Stanclik

Wykładowca, Trener, Projektant Kariery/Talent Manager

Pomysłodawczyni i założycielka portalu Lean Studying. Posiada aktualną wiedzę i praktyczne umiejętności w zakresie projektowania ścieżek kariery i zarządzania talentami. Pomaga rozwijać potencjał pracowników oraz przyszłych kandydatów na rynek pracy. Na podstawie swoich osobistych doświadczeń oraz pracy z klientami stworzyła autorski system projektowania kariery 3Z.

Moją misją jest pomaganie ludziom w odkrywaniu ich pasji i umiejętności, tak aby każdy mógł czuć satysfakcję i spełnienie w pracy, którą wykonuje, jednocześnie stając się ekspertem w swojej dziedzinie.

Wywiady ze mną:

Sukces pisany szminką

Kobieta Liderem

Fitspirit

Inspiracje dla szkoły

W projektowaniu ścieżki kariery nie chodzi o to, żeby podejmować tylko trafne decyzje. Ważne, żeby w ogóle je podejmować. Nawet jeśli okażą się niewłaściwe w danym momencie Twojego życia. Wtedy wyciągnij wnioski i idź dalej. Z czasem i nabywanym doświadczeniem, każda Twoja decyzja, każde działanie będzie coraz lepsze – bardziej spójne z Tobą, Twoimi wartościami, potrzebami i umiejętnościami. Na tym właśnie polega lean.

Czasem musisz próbować kilka, a nawet kilkanaście razy zanim znajdziesz to, czego naprawdę szukasz – pracę, która da Ci spełnienie, sprawi, że będziesz zaangażowany/a. Po prostu, że będzie Ci się chciało rano wstać i iść do pracy z uśmiechem na twarzy. Kiedy już ją znajdziesz – ciągle się udoskonalaj i stawiaj sobie wyzwania. W dzisiejszym świecie to nieuniknione.

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!