Anna Stanclik

Wykładowca, Naukowiec,
Student Success Trainer/Talent Manager

Pomysłodawczyni i założycielka portalu Lean Studying. Od 12 lat związana z jedną z najbardziej prestiżowych uczelni technicznych w Polsce. Jako wykładowca lubi inspirować i wzbudzać zaangażowanie wśród swoich studentów. Jest zwolenniczką kreatywnego myślenia. Cechuje ją silne zorientowanie na generowanie niestandardowych rozwiązań.

Sukces to odpowiednie wybory w życiu. Student ma przed sobą szereg ważnych decyzji i wyborów, które prowadzą do sukcesu, bądź nie.

Wywiady ze mną:

Fitspirit

Inspiracje dla szkoły

„Jestem tutaj, żeby dać Ci odpowiedź i pokazać co działa i jest warte Twojej uwagi, a co jest czasem zmarnowanym podczas studiów, jak i po studiach. Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z młodymi osobami jako nauczyciel, wykładowca i organizator oraz współpracy z ekspertami, którzy na co dzień zajmują się wsparciem i kierowaniem swoich klientów, pokażę Ci jak najlepiej wykorzystać czas studiów i wydobyć swój zawodowy potencjał, abyś jak najwcześniej stał się osobą sukcesu dającą zatrudnienie i szanse na rozwój innym. Oraz co zrobić kiedy chcesz zmienić karierę i zacząć nowy rozdział swojego życia.”

Student Success Trainer/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!