Ewelina Gawłowska

Email:

kontakt@leanstudying.pl

Strona www:

sukceszpasja.pl

Ekspert pracy z podświadomością i wysokiej produktywności, Trener rozwoju osobistego i biznesowego

Autorka programów: „Akademia Sukcesu”, „Efektywne Kreowanie Przyszłości”, „Charyzmatyczny Leader”, „Efektywna Komunikacja i Siła Perswazji”. Specjalizuje się w pracy z podświadomością i usuwaniu blokad, które trzymają wiele osób w miejscu. Założycielka platformy rozwoju biznesowego i osobistego Life Success Company w Londynie oraz Sukces z Pasją w Polsce.

Skrótem do sukcesu jest uczenie się od tych, którzy już go osiągnęli. Jako Twój Mentor wydobędę Twój potencjał, zainspiruję Cię do działania i poprowadzę na następny poziom Twojego sukcesu. Jeśli jesteś osobą, która chce zbudować własny biznes, być wolna finansowo i mieć równowagę w każdej sferze życia to jestem Twoim mentorem.

Stałam się wolna finansowo w wieku 26 lat dzięki moim inwestycjom w nieruchomości i biznesom, które prowadzę. Od tego momentu zdecydowałam się pomagać innym. Moją pasją zawsze było tworzenie kreatywnych biznesów i inwestycje. Wyjechałam z Polski w bardzo młodym wieku. Determinacja, pasja oraz ciągły głód wiedzy i nowych rozwiązań doprowadziły mnie do pełnego sukcesu w życiu.

Moją życiową misją jest inspirowanie i prowadzenie ludzi do sukcesu, wydobycie ich prawdziwego potencjału oraz pomoc w stworzeniu biznesu lub poprowadzenie już istniejącego biznesu na kolejny poziom. Przekazuję swoją wiedzę i doświadczenie 
w dziedzinie biznesu, leadership i budowaniu bardzo dobrych relacji. Jako mentor służę swoim doświadczeniem i praktyką. Od wielu lat mieszkam w Londynie i podróżuję po świecie szkoląc się u jednych z najlepszych, najbardziej wpływowych trenerów i mentorów na świecie.

Sukces z Pasją to platforma rozwoju osobistego i biznesowego. Naszą misją jest dostarczenie Ci odpowiednich metod i narzędzi, które pozwolą Ci wykorzystać maksymalnie własny potencjał, tak abyś mógł stworzyć Twój osobisty sukces oparty na prawdziwej pasji.Opieramy się na 3 głównych filarach:
1. Praca z podświadomością
2. Efektywna komunikacja i sztuka perswazji
3. Wysoka produktywność i efektywne zarządzanie sobą w czasie.

Nasze usługi skierowane są zarówno dla przedsiębiorców, osób indywidualnych jak i firm. Prowadzimy warsztaty i szkolenia na żywo w Polsce, a przede wszystkim specjalizujemy się w treningach i szkoleniach online. Nasz klub online „Sukces z Pasją” zrzesza duże grono ludzi sukcesu i oferuje szereg treningów, regularnie uzupełnianych o najnowszą wiedzę i narzędzia, które pomogą Ci wejść na kolejny poziom rozwoju. W mediach społecznościowych obserwuje nas ponad 35 tys. fanów, gdzie dzielimy się dużą ilością wiedzy, inspiracji oraz konkretnymi technikami.

Życzymy Ci sukcesu z pasją!

Wyślij kopię wiadomości na mój adres e-mail

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!