Katarzyna Fijałkowska

Headhunter, coach kariery, coach rodzicielski, HR Manager

Specjalizuje się w diagnozie kompetencji kandydatów do pracy i pracowników. Przeprowadziła setki projektów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble struktury organizacyjnej Spółek. Opracowuje i wdraża w organizacjach metody zarządzania przez kompetencje.

Od 6 lat realizuję projekty doradcze w obszarze zarządzania rozwojem osobistym i karierą zawodową specjalistów, managerów oraz Top Managerów. Prowadzę warsztaty oraz indywidualne sesje doradcze z zakresu metod poszukiwania pracy, budowania własnej ścieżki kariery, pierwszych wyborów zawodowych, równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym, zajmuję się zagadnieniami budowania swojego wizerunku na rynku pracy i zasad komunikacji swojej wartości zawodowej. Wspieram także pracowników w zakresie przedsiębiorczości jako alternatywnej ścieżki rozwoju zawodowego. Przygotowuję kandydatów do pracy do udziału w rozmowach rekrutacyjnych. Jako ekspert rynku pracy – prelegent występujący na targach pracy, uczelniach wyższych i konferencjach, dzielę się wiedzą dotyczącą rynku pracy, w tym wielu rynków branżowych.

Jestem pasjonatką swojego zawodu, kocham swoją pracę. Odnajduję satysfakcję we wspieraniu ludzi w ich zawodowej codzienności poprzez zrozumienie ich potrzeb i dzielenie się swoją wiedzą, inspirowanie do rozwoju zawodowego, do budowania efektywnych ścieżek kariery i poprzez wsparcie w procesie poszukiwania pracy. W życiu zawodowym kieruję się słowami Konfucjusza:

„Wybierz sobie zawód, który lubisz, a całe życie nie będziesz musiał pracować”.

W czasie prywatnym pasjonuję się psychologią rozwojową, coachingiem kariery, realizmem magicznym, uwielbiam kino europejskie.

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!