Olga Kozierowska

Dziennikarka, działaczka społeczna,
mówczyni motywacyjna, trenerka

Założycielka pierwszej w Polsce organizacji działającej na rzecz przedsiębiorczości kobiet i promocji ich sukcesów w biznesie pod nazwą Sukces Pisany Szminką.

Ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz University of Plymouth i Amsterdam School of Business otrzymując tytuł MAIB (2000). Studiowała też na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku Zarządzanie i Marketing. Do 2009 roku związana była m.in. z międzynarodowymi korporacjami KLM, Unilever, DPD i GeoPost.

Od 2008 do 2014 roku pracowała w Radiu PIN. W latach 2010–2012 związana była z TVN24, gdzie prowadziła autorski program “Sukces Pisany Szminką”, a w latach 2014–2015 z TVP2 (Pytanie na śniadanie), gdzie prowadziła cykl aktywizujący zawodowo kobiety. Od 2014 roku związana jest z grupą Eurozet, gdzie emitowane są jej dwa programy “Sukces Pisany Szminką” i “Stand Up Start Up”

Jest pomysłodawczynią ogólnopolskiego konkursu “Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku”, który od 9 lat nagłaśnia i nagradza przedsiębiorcze kobiety w Polsce.

W 2015 roku premierę miał jej autorski projekt “Power Show” – połączenie monodramu z mową motywacyjną, stand-upem oraz inspiracją muzyczną. W 2016 roku założyła fundację, która prowadzi w Polsce program aktywizacji zawodowej kobiet “Sukces to ja”.

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!