Szymon Gruszka

Trener biznesu, właściciel firmy GS Consulting

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na specjalizacji Przywództwo Polityczne. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Wykładowca Studiów Podyplomowych na UMCS w Lublinie. Właściciel firmy GS Consulting, Trener Biznesu w firmie Souvre International. Swoją karierę zaczynał pracując na Politechnice Wrocławskiej w Centrum Transferu Technologii u profesora Jana Kocha, następnie  przez 6 lat pracował w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie, gdzie rozwijał dużą polską firmę kosmetyczną. Pomagał zarządzać, kreował liderów sprzedaży i wielokrotnie uzyskiwał ze swoimi zespołami najlepsze wyniki.

Przez ostatnie 10 lat miał szansę realizować projekty sprzedażowo – doradcze w ponad 23 krajach na 4 kontynentach. Jego wychowankowie byli gośćmi m. in. Międzynarodowego Kongresu Diamentów Sprzedaży, są autorami książek oraz najlepszych szkoleń sprzedażowych.

Jego klientami są osoby z pierwszej setki rankingu Forbes’a oraz wiele firm polskich z sektora FMCG, firm produkcyjnych oraz z branży dóbr luksusowych. Uważa, że przyszłość będzie należała do tych którzy połączą twardą wiedzę z zakresu medycyny, chemii, informatyki z umiejętnościami miękkimi takimi jak zarządzanie zespołami międzykulturowymi, zarządzanie zmianą oraz planowanie kariery na następne 10 – 20 lat.

Projektant Kariery/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!