Szymon Gruszka

Trener biznesu, właściciel firmy GS Consulting

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na specjalizacji Przywództwo Polityczne. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Wykładowca Studiów Podyplomowych na UMCS w Lublinie. Właściciel firmy GS Consulting, dyrektor operacyjny w spółce LC World oraz Trener Biznesu w firmie Souvre International. Swoją karierę zaczynał pracując przez 6 lat w Azji, Europie i na Bliskim Wschodzie, gdzie rozwijał dużą firmę kosmetyczną. Pomagał zarządzać, kreował liderów sprzedaży i wielokrotnie uzyskiwał ze swoimi zespołami najlepsze wyniki.
Przez ostatnie 10 lat miał szansę realizować projekty sprzedażowo-doradcze w ponad 23 krajach na 4 kontynentach. Jego wychowankowie byli gośćmi m. in. Międzynarodowego Kongresu Diamentów Sprzedaży.
Jego klientami były osoby z pierwszej setki rankingu Forbes’a oraz znane firmy takie jak Wrocławskie Centrum Transferu Technologii, Idea Box, czy PCC Rokita.

Student Success Trainer/Talent Manager

Nie wiesz jak w pełni wykorzystać swój potencjał i rozwinąć swoje talenty?  Szukasz idealnego pracodawcy? Dobrze trafiłeś! Zapraszam Cię do skorzystania z naszej oferty. Zaplanujmy razem Twoją ścieżkę kariery. Twój sukces jest moim sukcesem!