Projektowanie kariery 3Z – warsztaty

Świadoma siebie – skuteczna na rynku pracy

W ciągu ostatnich kilku lat dosyć mocno zmienił się model ścieżki rozwoju zawodowego. Dziś kariera zawodowa to nie tylko awanse i wspinanie się po kolejnych szczeblach w jednej organizacji. Kariera to konkretne marzenie/cel zawodowy oraz klarowna wizja jego realizacji.

Praca jest jednym z najważniejszych elementów Twojego życia. Naucz się świadomie nią zarządzać.

Zapisz się na warsztaty i zaplanuj swój rozwój zawodowy w trzech prostych krokach – poznaj autorski sposób projektowania kariery 3Z.

Pracuję jako wykładowca już od prawe dekady. Przez ten czas miałam okazję obserwować jak zmieniają się pokolenia. Jak szybko zmienia się otaczająca nas rzeczywistość. Jak zmienia się podejście ludzi do nauki, pracy, kariery i życia. Jako założycielka tego serwisu, dbam o to, abyś mogła szybciej przystosowywać się do zachodzących zmian, była bardziej odważna, proaktywna i sprawcza, a przede wszystkim świadoma.

Każdy – bez względu na wiek i dotychczasowe doświadczenia – powinien świadomie zarządzać swoją karierą. Nie tylko wtedy kiedy szuka pracy, albo kiedy chce awansować. Mając świadomość swoich celów, marzeń i wartości, będziesz w stanie osiągnąć sukces na każdej płaszczyźnie życia.

Termin i zapisy: Wkrótce więcej szczegółów.