Zacznij tutaj

Witaj!

Miło Cię widzieć…

…jeżeli tutaj jesteś to znaczy, że chcesz mieć realny wpływ na rozwój swojej kariery. Zarządzać nią w sposób skuteczny i świadomy. Jestem pewna, że jesteś w stanie tego dokonać i z chęcią Ci w tym pomogę!

Nic się samo nie wydarzy!
Patrz szerzej, słuchaj uważniej, rób więcej!

Zainteresowałeś się moją stroną, zatem rozwój i spełnienie zawodowe są jednymi z ważniejszych wartości w Twoim życiu. Jeśli się ze mną zgadzasz, to jesteś we właściwym miejscu!

Być może jeszcze nie wiesz jaka będzie Twoja pierwsza praca, ani jak potoczą się Twoje dalsze losy zawodowe. Może praca, którą obecnie wykonujesz nie przynosi Ci satysfakcji i coraz częściej myślisz o jej zmianie. Nie martw się. W obecnych czasach masz to szczęście, że możesz dokonywać wyborów, uczyć się, próbować, praktykować. Swoje zainteresowania zamieniać w pasje i rozwijać je jako pracę zawodową.

Tylko od Ciebie zależy co z tym zrobisz! Dlatego DZIAŁAJ, DOŚWIADCZAJ, WYJDŹ Z INICJATYWĄ! Pierwszy krok masz już za sobą. Jesteś tutaj. Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz – wiedzę, narzędzia, inspirację i odwagę do działania.

„Poczucie spełnienia nie jest prawem, ani przywilejem.
Każdy z nas zasługuje na to, by realizować się w pracy, którą wykonuje, budzić się pełen inspiracji, czuć się bezpieczny w pracy i wracać do domu z poczuciem, że przyczynił się do czegoś większego i ważnego”.

Simon Sinek

Kim jestem?

Nazywam się Anna Stanclik. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu – jednym z najpiękniejszych miast jakie znam. Z wykształcenia jestem doktorem nauk technicznych, ale poza pracą naukową dużą część swojego życia poświęcam na zgłębianie wiedzy z zakresu:

nowych trendów w dziedzinie poszukiwania i identyfikacji talentów,

rekrutacji oraz planowania ścieżek kariery,

zarządzania potencjałem ludzkim,

zarządzania edukacją.

Moim ogromnym marzeniem, a jednocześnie życiową misją jest pomaganie ludziom w odkrywaniu ich pasji i umiejętności, tak aby każdy mógł czuć satysfakcję i spełnienie z pracy, którą wykonuje, jednocześnie stając się ekspertem w swojej dziedzinie.

Mocno wierzę w to, że przy odpowiednim wsparciu studentów i absolwentów oraz zaangażowaniu w ich rozwój nie tylko nauczycieli akademickich, ale również pracodawców – mamy szansę stać się krajem o najlepszym kapitale ludzkim w Europie i jednym z najlepszych na świecie. Co bardzo silnie wpłynie na rozwój naszej gospodarki oraz sprawi, że Polska nie będzie jedyne krajem o największej liczbie magistrów, ale specjalistów i ekspertów w wielu dziedzinach.

Jestem zwolennikiem praktycznych rozwiązań. Nie lubię marnotrawstwa, dlatego stawiam na wysoką jakość i efektywność swoich działań. Tego samego uczę swoich podopiecznych. Uwielbiam ludzi, którzy nie przesypiają życia! Są otwarci, proaktywni i patrzą na świat z szerszej perspektywy.

Nieustannie się rozwijam. Myślę, że poniekąd jest to specyfika mojego zawodu. Robię to, co kocham, a rozwój jest moją pasją. Rutyna na dłuższą metę mnie męczy. Lubię kiedy coś się dzieje. Moje motto: Patrz szerzej, słuchaj uważniej, rób więcej! Drugą ważną zasadą, którą kieruję się w życiu jest myślenie poza systemem.

Więcej o mnie i o portalu możesz przeczytać tutaj.

„Ania jest moim motywatorem, niesamowicie wspiera mnie w rozwoju mojej kariery i pomaga wejść na rynek pracy. Zawsze mogę liczyć na jej wsparcie i radę. Gdy napotykam przeszkody, a jest ich sporo, pierwszą osobą z którą się kontaktuję jest właśnie Ania 😉. Pomogła mi uwierzyć, że moje szalone pomysły, tak myślą moim bliscy, da się zrealizować. Cały czas uśmiechnięta. Ze spokojem wysłucha i doradzi. Z całego serca dziękuję ci Aniu za to, że inwestuję w swój rozwój i odkrywam siebie. Jeśli tak jak ja nie wiesz co masz robić dalej po studiach serdecznie polecam”.

Martyna

„Ania jest przesympatyczną osobą, szybko zaraża swoją energią i sprawia, że wymagasz od siebie więcej. Pracowita, sumienna, ciepła i chętna do pomocy. Zawsze zorganizowana i pozytywnie nastawiona do życia. Swoją postawą inspiruje ludzi do działania. Dążąca do spełnienia obranych przez siebie celów oraz wciąż pełna nowych pomysłów. Świadoma niepewności i obaw studentów, którzy starają się wkroczyć na rynek pracy. Słucha, motywuje i pomaga :)”.

Natalia

„Ania to fantastyczna, przemiła, uśmiechnięta i inteligentna osoba. No naprawdę! Jest świetna w prowadzeniu zajęć i warsztatów. Tryska pozytywną energią, którą nie sposób się nie zarazić. Ania uświadomi ci, jakie masz mocne strony, i że w ogóle je masz!

Uważam, że warto inwestować swój czas i pieniądze w szkolenia i porady ludzi, którzy wiedzą więcej od nas. Polecam!”

Sandra

„Świetnie prowadzone warsztaty, wielka energia i siła przekazu. Można się dużo nauczyć i przenieść wiele efektów do swojego życia”.

Ewa

„Warsztaty Ani – pełen profesjonalizm! Nie wiedziałam, że za pomocą kilku narzędzi można się o sobie tyle dowiedzieć 😉 Polecam każdemu, komu zależy na własnym rozwoju! Dziękuję Aniu! :*

Sandra

„Pomoc i zaangażowanie Ani bardzo wpłynęła na mnie, jako świeżego absolwenta, który chce pewnym krokiem rozpocząć dorosłe – prywatnie i zawodowo – życie. Oprócz fachowych porad nie można pominąć tony entuzjazmu i motywacji wypływającej z każdego spotkania! Polecam każdemu, kto w przyszłości chce skutecznie realizować swoje jasno określone cele :-)”

Mateusz

„Lean Studying to po pierwsze Ania, która wraz z pierwszym spotkaniem daje się wprost pokochać! Niesamowita osobowość z pasją! Sumienna, dobra, ciepła, wykształcona, pełna chęci do pomocy! Ania ma dar, który z pewnością będzie wykorzystany w pracy z innymi. Lean Studying polecam wszystkim studentom i uczniom, którzy szukają swojej drogi na przyszłość. Z Anią decyzja o Twojej przyszłości stanie się zdecydowanie łatwiejsza! Odnajdziesz siebie, uwierzysz w siebie!”

Agata

Nasi partnerzy

 

For You

17091318_419880031679687_2021010962_o

 

Bądźmy w kontakcie

Zapraszam Cię również na fanpage Lean Studying. Znajdziesz tam informacje o nowych tekstach na blogu, zobaczysz moją pracę od kuchni. Na fanpage pojawiają się również zapowiedzi nowych projektów oraz odbywają dyskusje na ważne dla Ciebie tematy związane z wyborem ścieżki kariery, studiami, rynkiem pracy itd.